Jakość produktu to życie, a produkt wysokiej jakości to nasz wieczny pogoń

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Jiangsu jiang xu lighting technology co.,ltd

Orzecznictwo
dobra jakość Residential Street Lights na sprzedaż
dobra jakość Residential Street Lights na sprzedaż
Chcę powiedzieć, że dostawa jest bardzo dobra i szybka, płynnie przejść przez odprawę celną. Usługa jest satysfakcjonująca, dziękuję

—— Артем

Dzięki dobrej komunikacji wszystkie problemy zostały rozwiązane, zadowolony z mojego zakupu.

—— Juan Holvoet

Cześć, Zhang, twoje towary są świetne, kiedy potrzebuję więcej, kupię od ciebie.

—— Esteban Di Leo

Im Online Czat teraz

Jiangsu jiang xu lighting technology co.,ltd

1 2 3 4 5
Jiangsu jiang xu lighting technology co.,ltd Jiangsu jiang xu lighting technology co.,ltd Jiangsu jiang xu lighting technology co.,ltd Jiangsu jiang xu lighting technology co.,ltd Jiangsu jiang xu lighting technology co.,ltd
Jiangsu jiang xu lighting technology co.,ltd Factory workshop Company environment living room Company appearance

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : jx-light
Ilość pracowników : 500~1000
Rok założenia : 1996
pc Export : 70% - 80%

Jiangsu Jiang Xu Lighting Technology Limited Company jest spółką zależną od Jiangsu Jiang Xu Group. Grupa Jiang Xu zajmuje powierzchnię 220 000 metrów kwadratowych, obszar budowy ponad 80 000 metrów kwadratowych, zatrudnia ponad 1000 pracowników i posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO / TS16949, ISO9000. W 2005 r. Światowej sławy magazyn Forbes wymienił Jiang Xu wśród "100 najlepszych chińskich małych i średnich przedsiębiorstw". W 2006 roku nasza firma otrzymała jedyne "krajowe przedsiębiorstwo produkujące komponenty i części". W 2007 r. Uzyskał tytuł przedsiębiorstwa high-tech w prowincji Jiangsu przez Departament Handlu Stanów Zjednoczonych oraz Krajową Komisję Rozwoju i Reform.

Jiang Xu Lighting Technology Limited Company została założona w 1996 roku, utworzona przez zespół elitarnych zagranicznych powracających z Japonii. Został nagrodzony jako "530 Talent Introduction High-Tech Enterprise" w Wuxi, posiada certyfikat systemu zarządzania jakością. Firma uzyskała również wiele patentów na produkty oświetleniowe LED i certyfikaty, w tym certyfikat produktów przeciwwybuchowych i certyfikat bezpieczeństwa węglowego. Opracowany przez naszą firmę projekt "Skuteczna energooszczędna lampa uliczna LED dużej mocy" w ramach krajowego działu technologii (kod projektu: 11C26213204526) został nagrodzony "Krajowym projektem innowacji" i przyznany przez China National za "Najlepszą dziesiątą najlepszą nagrodę LED Lighting Products". Electric Quality Quality Nadzór i centrum kontroli światła i Shanghai Semiconductor Lighting Engineering Technology Research Center w konkursie półprzewodnikowych produktów oświetleniowych w 2011 roku. Nasza firma została nazwana "Jiangsu Province Privately Operated Science and Technology Enterprise" i jest członkiem CSA National Semiconductor Lighting Engineering i Industrial Alliance podczas swoich pierwszych do szóstych sesji.

Rozwijamy i produkujemy najnowocześniejsze, wysokiej jakości produkty oświetleniowe LED, które są eksportowane głównie do Japonii i Stanów Zjednoczonych, a także Europy, Azji, Bliskiego Wschodu i innych krajów. Od momentu założenia firmy zawsze wykorzystywał popyt rynkowy jako główną wytyczną, mającą na celu wytwarzanie produktów o wysokiej wydajności i niskich kosztach oraz wprowadzanie talentów zaawansowanych technologii w celu zwiększenia możliwości badawczych i rozwojowych nowych produktów oraz zwiększenie inwestycji w poprawę technologii i innowacja.

Firma utrzymywała produkcję tradycyjnych produktów oświetleniowych, takich jak oświetlenie punktowe, lampy sufitowe i inne produkty wysokiej jakości, aby sprostać wymaganiom rynku w tym samym czasie. Udało się opracować poważne produkty oświetleniowe LED zasilane energią słoneczną, w tym lampy uliczne LED o wysokiej mocy z diodami LED, lampy ogrodowe solarne, małe przenośne systemy solarne dla gospodarstw domowych, mieszkalne systemy do wytwarzania energii słonecznej, przenośne przeciwwybuchowe bezobsługowe lampy LED górnicze, minerały System inteligentnej ładowarki do lamp, dioda Power Flood o wysokiej mocy, oświetlenie przemysłowe wysokiej mocy, dioda LED Power Flood o dużej mocy, diody uliczne LED wysokiej mocy, światła drogowe i tunelowe kolejowe, drogowe i inne produkty.

Zakład produkcyjny znajduje się przy 69 Xiang Tou West Road, Yixing City, prowincja Jiangsu. Nasza fabryka zajmuje powierzchnię 4500 metrów kwadratowych, jest czysta i jasna. Nasza firma posiada długoterminową wymianę techniczną i współpracę z wiodącymi chińskimi instytucjami badawczymi i uniwersytetami, takimi jak Wydział Oświetlenia i Oświetlenia na Uniwersytecie Fudan. Jesteśmy także strategicznym partnerem firm CREE w Stanach Zjednoczonych, będących członkami krajowego Związku Przemysłowego LED; i nawiązali długoterminową współpracę z firmą OSRAM. Kierunek badań i rozwoju Jiang Xu Lighting jest koordynowany z Narodowym Ministerstwem Nauki i Technologii oraz Instytutu Półprzewodników Chińskiej Akademii Nauk, koncentrując się na rozwoju produktów LED z półprzewodnikowymi źródłami światła oraz badaniami i zastosowaniem zasilaczy, materiałów, elektroniki Obwody, itp. Opracowaliśmy i posiadaliśmy podstawową technologię produktów oświetleniowych LED, aw ciągu ostatniego roku uzyskaliśmy 8 patentów krajowych.

Nasza firma zawsze stosuje się do koncepcji "Kierując się innowacjami w nauce i technologii, jakość produktu jest życiem przedsiębiorstwa", doskonałe produkty i gwarancja jakości Jiang Xu Lighting to najlepsze nagrody dla naszych klientów.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu jiang xu lighting technology co.,ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Zhang

Tel: 86-510-87939256

Faks: 86-510-87227225

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)